Automat na karty płatnicze i banknoty Premium PL

Terminal płatniczy – Premium PL z czytnikiem kart bankowych montowany jest obok dystrybutorów i pozwala nadzorować pracę dystrybutora.

W kwietniu 2020 r. uruchomiliśmy pierwszy w Polsce automat płatniczy zabudowany w dystrybutorze trzypaliwowym Petrotec model Progress 5000 3P6H.  Od tej pory klienci mogą płacić za zatankowane paliwo kartą bankową bezpośrednio w automacie zabudowanym w dystrybutorze.

Po wprowadzeniu karty bankowej do czytnika zostaje sprawdzona karta bankowa. Po sprawdzeniu automat zwalnia i pozwala zatankować paliwo. Po zakończeniu tankowania zostaje zdjęta z konta kwota za jaką zostało zatankowane paliwo. Drukarka wydrukuje paragon fiskalny. Jeśli klienta jest zarejestrowany w systemie może zażądać wydrukowania faktury VAT. Czytnik także może służyć do rozpoznawania kart stałego klienta i udzielać określonych rabatów lub zbierać punkty np. w kampanii promocyjnej stacji. Nowoczesne rozwiązania pozwalają także na instalowanie automatów pobierających banknoty, a także zbieranie danych na zewnętrznym serwerze i obsługi stacji przez sieć internetową.

Automat na karty płatnicze i banknoty – Podstawowe funkcje automatu:
  • obsługa kart płatniczych oraz własnych kart stacyjnych/flotowych z możliwością ustawienia własnych limitów,
  • transmisja danych w czasie rzeczywistym,
  • weryfikacja kart oraz limitów w czasie rzeczywistym,
  • swobodne tankowanie nawet za niewielką kwotę,
  • możliwy wybór języka komunikatów,
  • możliwość dodatkowych usług np. doładowanie kart telefonicznych.
Automat na karty płatnicze i banknoty – Cechy charakterystyczne:
  • zdalny monitoring pracy terminala w czasie rzeczywistym – komunikacja przez GPRS/3G lub LAN,
  • większość prac serwisowych można wykonać zdalnie bez potrzeby dojazdu na miejsce,
  • możliwość zdalnej zmiany oprogramowania,
  • wbudowana logika własnego monitoringu gdzie terminal może zresetować oraz uruchomić ponownie poszczególne części terminala bez interwencji serwisanta.

Aktualnie najnowszym rozwiązaniem jest zdalny nadzór na stacją paliw i dotyczy to zarówno stacji wewnętrznych jak i stacji detalicznych na których pracują tankautomaty (terminale płatnicze i flotowe). Polega to na tym, że oprogramowanie nadzorujące znajduje się na zewnętrznym serwerze i za usługę płaci się abonament. Największą zaletą takiego rozwiązania jest możliwość dostępu i kierowanie stacją paliw z każdego punktu na świecie poprzez stronę internetową.

Automat na karty płatnicze i banknoty – Katalog

Zapraszamy do ściągnięcia katalogu na temat: Automat na karty płatnicze i banknoty Premium PL

Pobierz PDF

Zapraszamy do kontaktu w sprawie: Automat na karty płatnicze i banknoty Premium PL