Minęły już dziś czasy, kiedy to na stację paliw jeździło się wyłącznie zatankować swoje auto. Dzisiaj kierowca może nie tylko zakupić benzynę czy olej napędowy, ale także umyć swoje auto, odkurzyć je, napompować opony, zjeść coś, umyć się czy zrobić zakupy.

Ze względu na dużą konkurencję stacje paliw prześcigają się w tym, aby zapewnić swoim klientom najbardziej rozbudowany asortyment i usługi.

W naszej firmie zawsze dbamy o to, aby dostarczać właścicielom stacji benzynowych kompleksowe i niezawodne wyposażenie samoobsługowe, które z pewnością przypadnie do gustu wszystkim odwiedzającym stację kierowców.

Ważnym elementem wyposażenia stacji paliw są odkurzacze samoobsługowe i kompresory wolnostojące do samochodów. Dzięki nim kierowcy, korzystający z usług danej stacji, mogą szybko posprzątać w aucie lub sprawdzić poziom napompowania kół w pojeździe. Wysokiej jakości urządzenia samoobsługowe możecie Państwo zamówić w naszej firmie.

Chcieliśmy Państwu zaproponować zakup nowoczesnych kompresorów firmy PCL, wyposażonych w cyfrowe wyświetlacze i sterowniki pompowania, dostępnych w różnych obudowach i konfiguracjach. W sprzedaży posiadamy również sprzęt samoobsługowy z serii EURO NOVA. Te elementy wyposażenia spotykane są niemal na każdej stacji paliw.

Zadbaliśmy o to, aby zagwarantować naszym klientom bogaty wybór urządzeń, różniących się budową, funkcjonalnością, jak również wielkością. Dzięki temu niezależnie od tego, jak duży obszar zajmuje Twoja stacja, będziesz mógł na niej umieścić te niewielkie, lecz funkcjonalne maszyny.

Wszystkie oferowane przez nas kompresory i odkurzacze posiadają solidną obudowę ze stali nierdzewnej, malowanej proszkowo. Zapewnia ona wysoką wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć, jak również niekorzystne warunki atmosferyczne, w tym również skrajne temperatury. Dodatkowo wygląd sprzętu można dostosować do kolorystyki całej stacji.

Co bardzo ważne oferowane przez nas kompresory posiadają dopuszczenie GUM.

Odkurzacze produkowane od 1 lutego 2023 r. wyposażone są w kasę fiskalną wirtualną (bez drukarki) lub z czytnik żetonów.

Jeśli więc planujesz postawić na swojej stacji benzynowej kompresor bądź odkurzacz, skontaktuj się z nami, a zaproponujemy Ci najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb sprzęt.

Kompresory PCL

Oprócz oferowanych odkurzaczy w jednej obudowie z kompresorami, mamy w ofercie także same kompresory angielskiej firmy PCL. Występują one w różnych obudowach i konfiguracjach. Cyfrowe wyświetlacze […]

Odkurzacze i kompresory Euro Nova

Każda nowoczesna stacja paliw, myjnia samochodowa czy warsztat samochodowy musi być wyposażona w odkurzacz i kompresor do samochodów. Dlatego oferujemy Państ[…]

Trzepaki do dywaników samochodowych

Trzepak do dywaników samochodowych to uzupełnienie na stanowisku z kompresorem i odkurzaczem. Obudowa metalowa malowana proszkowo z szufladą.