Automat płatniczy zabudowany w dystybutorze paliw Petrotec.

W kwietniu 2020 r. na stacji paliw ITM Intermarche w Gorzowie Wlkp. przy ul. Tuwima 10, uruchomiliśmy pierwszy w Polsce terminal płatniczy zabudowany w dystrybutorze paliw Petrotec, model Progress 5000, trzypaliwowy. Projekt ten był naszym głównym zadaniem na ten rok i po wielu trudnościach związanych głównie z dobraniem odpowiedniej drukarki fiskalnej został zakończony sukcesem. Chcieliśmy taką działającą instalacje dedykowaną na rynek polski przedstawić w maju tego roku na Międzynarodowych Targach „Stacja Paliw” w Warszawie, ale z wiadomych przyczyn targi zostały odwołane. Dlatego od razu wdrożyliśmy projekt w życie. Pierwsze wrażenia, opinie inwestora i użytkowników są bardzo pozytywne”. Terminal jest zintegrowany z oprogramowanie SoftGuard z Bielska Białej, która to firma dostarcza oprogramowanie do całej sieci ITM jak również sieci stacji MOYA oraz wielu niezrzeszonych prywatnych stacji paliw działających pod własnym logo.

Petronova - Stacje Paliw

Oprócz terminala do zabudowy posiadamy w swojej ofercie terminale wolnostojące obsługujące karty płatnicze, karty flotowe oraz gotówkę.

Terminale samoobsługowe współpracują ze wszystkimi dystrybutorami dostępnymi na polskim rynku oraz oprogramowaniem firmy Soft-Guard jak i innymi popularnymi programami służących do zarządzania stacją paliw.

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *