Zapewniamy kompleksowe wyposażenie tysięcy stacji paliw w całej Polsce. Wśród dostarczanych przez nas urządzeń znajdują się między innymi nowoczesne dystrybutory LPG pochodzące od jednego z liderów w ich produkcji, firmy Petrotec. Spełniają one wszystkie obowiązujące obecnie w Unii Europejskiej standardy, posiadają również niezbędne certyfikaty i dopuszczenia świadczące o ich bezpieczeństwie.

Dystrybutory LPG firmy Petrotec cechują się nie tylko nowoczesnym wyglądem, ale przede wszystkim jakością wykonania. Ich obudowa wykonana jest ze stali nierdzewnej oraz aluminium, do ich konstrukcji nie użyto elementów, które mogłyby ulec korozji.

W naszej szerokiej ofercie dystrybutorów LPG można znaleźć warianty jedno- oraz dwuwężowe wyposażone w liczydło jednostronne lub dwustronne. Posiadające liczydła elektroniczne ciekłokrystaliczne urządzenia są skonstruowane tak, by bezproblemowo mogły współdziałać z wykorzystywanymi w Polsce sterownikami i systemami kasowymi.

Progress 5000 Combo

Dystrybutor może być zarówno do tankowania tylko LPG, wykonanie jedno lub dwuwężowe, ale także w jednej obudowie z innymi paliwami. Jest idealnym rozwiązaniem gdy mamy mało miejsca na wysepce i musimy zmieścić dystrybutory paliwowe i LPG. Także jest to wygodne dla kierowcy tankującego np. benzynę i gaz. Nie ma potrzeby przemieszczania się po […]

Progress 2000 LPG

Dystrybutor gazowy serii Progress 2000 LPG mogą być dostarczana zarówno w wersji jednowężowej jak i dwuwężowej, w wykonaniu z liczydłem jednostronnym lub dwustronnym. Wyposażone są w liczydła elektroniczne ciekłokrystaliczne i mogą współpracować z większością sterowników i systemów kasowych oferowanych na polskim rynku. Zam[…]