Petronova - Stacje paliw Dystrybutory Paliw

Moduł TULIP 1500 to najmniejszy moduł AdBlue, zbiornik o pojemności 1500 litrów:

  • szerokość 84 cm,
  • długość 221 cm.,
  • wysokość 155 cm.
Występuje w wersjach:
  • dla samochodów osobowych,
  • dla samochodów ciężarowych,
  • dla samochodów osobowych i ciężarowych (dwuwężowy).

Płyn AdBlue bazuje na 32,5% wodnym roztworze mocznika. Wybrany roztwór ma niski punkt krystalizacji, zamarza w temperaturze -11st.C, ma niski wpływ na korozję oraz jego opary są przyjazne środowisku. Dlatego cały moduł został specjalnie zaprojektowany aby mógł bezproblemowo pracować także w niskich temperaturach (jest specjalnie podgrzewany).

Ze względu na coraz większą ilość samochodów osobowych wyposażonych w zasilanie redukcji spalin płynem AdBlue należy dokładnie rozważyć wybór jednego z tych trzech powyższych rozwiązań. Jest to spowodowane tym, że wydajność układu z pistoletem dla samochodów osobowych wynosi do 10 litrów/ min., a dla samochodów ciężarowych do 40 litrów/ min. Także pistolety do samochodów osobowych są wyposażone w dodatkowe zabezpieczenie magnetyczne.

Dużą zaletą modułów AdBlue zarówno Tulip 1500 jak i serii Smart jest ich wyposażenie w dystrybutor Petrotec, który ma identyczną elektronikę jak pozostałe dystrybutory paliwowe Petrotec serii Progress. A więc serwisowane są razem z dystrybutorami paliwowymi. Wszystkie moduły AdBlue posiadają dopuszczenie MID (GUM).

Większe moduły o pojemnościach 3000, 4000 i 6000 litrów można zobaczyć tutaj.

Katalog

Zapraszamy do ściągnięcia karty katalogowej produktu

Pobierz PDF

Zapraszamy do kontaktu

Odpowiedz na pytanie by wysłać wiadomość