Dystrybutory paliw AXON

POZNAJ LINIĘ DYSTRYBUTORÓW AXON

Wielowariantowa konfiguracja i globalna platforma lepiej spełniająca twoje potrzeby

  1. Wielowariantowa konfiguracja: Oznacza to, że systemy dystrybucji paliwa można dostosować do różnych wymagań. Mogą one obejmować różne typy dystrybutorów, takie jak te do paliwa lotniczego, do diesla, benzyny lub gazu. Takie systemy mogą również zawierać różne funkcje, takie jak liczniki przepływu, filtry, pistolety do tankowania itp.
  2. Globalna platforma: Globalna platforma oznacza, że systemy mogą być zintegrowane i zsynchronizowane w wielu lokalizacjach, umożliwiając efektywne zarządzanie dystrybucją paliwa.
  3. Lepiej spełniająca twoje potrzeby: To oznacza dostosowanie produktu do specyficznych potrzeb klienta. Może to obejmować różne aspekty, takie jak wydajność, koszt, bezpieczeństwo, łatwość obsługi itp.

NIEZAWODNOŚĆ I STABILNOŚĆ

Wspaniale zaprojektowana część wewnętrzna i zewnętrzna, elegancka i kompaktowa konstrukcja wyposażona w obszerną strefę informacyjną przeznaczoną na logo właściciela stacji.

Nowy rodzaj wyświetlacza rozszerza możliwości elektroniki oraz udoskonala część pomiarową, wszystko zabezpiecza obudowa ze stali nierdzewnej i hartowanego szkła.

DOPASOWANY DLA TWOICH POTRZEB

Wyjątkowe możliwości adaptacyjne i konfiguracyjne, Lina AXON może być ciągle uzupełniana dla sprostania twoim potrzebom np. w wyświetlacz multimedialny, terminal płatniczy, odsysanie oparów, monitoring i automatyczną kompensację temperatury.

Większość opcji dodatkowych może być doinstalowana w późniejszym okresie w zależności od twoich wymagań biznesowych.

ZWIĘKSZONE MOŻLIWOŚCI SERWISOWANIA

Wszystkie dystrybutory z lini AXON pozwalają na bezproblemowy dostęp do podzespołów mechanicznych i elektronicznych, zwiększone możliwości serwisowania i dostępność opcji są kluczowym aspektem dla twojego biznesu.

POZNAJ MODELE DYSTRYBUTORÓW AXON