Petronova - Stacje paliw Dystrybutory Paliw

Moduły AdBlue z dystrybutorem na Twoją stację paliw.

Aby zaoferować rozwiązanie kompleksowe proponujemy moduł AdBlue z dystrybutorem, który stanowi gotowy do pracy zestaw do zamontowania np. bezpośrednio na wysepce stacji paliw. Moduł do tankowania płynu AdBlue składa się ze zbiornika i dystrybutora AdBlue wyposażonego w odpowiedni pistolet i specjalne połączenie ze zbiornikiem do tankowania płynem AdBlue ze zbiornikiem w samochodzie. Nie ma możliwości tankowania płynu AdBlue bez użycia specjalistycznego sprzętu. Producenci opracowali standard złączy koniecznych przy tankowania płynu AdBlue, aby wykluczyć pomyłki w trakcie tankowania płynem AdBlue i olejem napędowym. Urządzenie może być połączone z terminalem dla obsługi klientów flotowych i kontrolowane przez specjalny system zarządzania, także razem z dystrybutorami paliwowymi.

Moduły Smart występujący w wersjach:

  • dla samochodów osobowych,
  • dla samochodów ciężarowych,
  • dla samochodów osobowych i ciężarowych (dwuwężowy).

Moduły Smart gabaryty:

  • szerokość 115 cm,
  • długość od 168 do 400 cm., w zależności od pojemności zbiornika,
  • wysokość 250 cm.
  • Moduły AdBlue mogą występować ze zbiornikami naziemnymi o pojemnościach:
    • Smart 3000, 4000, 6000, 8000, 10000 i 12000 litrów, a także w wersji najmniejszej TULIP 1500 litrów.

Ze względu na coraz większą ilość samochodów osobowych wyposażonych w zasilanie redukcji spalin płynem AdBlue należy dokładnie rozważyć wybór jednego z tych trzech powyższych rozwiązań. Jest to spowodowane tym, że wydajność układu z pistoletem dla samochodów osobowych wynosi do 10 litrów/ min., a dla samochodów ciężarowych do 40 litrów/ min. Także pistolety do samochodów osobowych są wyposażone w dodatkowe zabezpieczenie magnetyczne.

Dużą zaletą modułów AdBlue zarówno Tulip 1500 jak i serii Smart jest ich wyposażenie w dystrybutor Petrotec, który ma identyczną elektronikę jak pozostałe dystrybutory paliwowe Petrotec serii Progress. A więc serwisowane są razem z dystrybutorami paliwowymi. Wszystkie moduły AdBlue posiadają dopuszczenie MID (GUM).

W celu dobrania modułu AdBlue pod Państwa potrzeby prosimy o kontakt.

Smart 3000, 4000, 6000 = moduły AdBlue.

Katalog

Zapraszamy do ściągnięcia karty katalogowej produktu

Pobierz PDF

Zapraszamy do kontaktu