Stacja paliw nie może obejść się bez dystrybutorów paliw, a dystrybutory z kolei to urządzenia, których składową jest wiele elementów, bez których dystrybutor nie mógłby spełniać swojej funkcji. Jednym z takich elementów są pistolety paliwowe pozwalające na efektywne dozowanie paliwa do zbiorników.

Dostępne w naszej ofercie pistolety paliwowe to części wykonane z najwyższej jakości materiałów wytrzymałych na działanie paliw i olei niezawodne i charakteryzujące się długą żywotnością eksploatacyjną. Wszystkie modele zostały zaprojektowane tak, by umożliwiać ich wygodną obsługę jak również łatwe odwieszanie i zamykanie pistoletu w kieszeni dystrybutora, a obrotowe złącze pozwala na bezproblemowe manewrowanie pistoletem paliwowym.

W asortymencie sprzedaży posiadamy zarówno pistolety paliwowe do tankowania benzyny jak i oleju napędowego do samochodów osobowych i ciężarowych. Wszystkie oferowane modele są pistoletami automatycznymi, co oznacza, że w momencie gdy zbiornik zostaje wypełniony uruchamiany jest zawór bezpieczeństwa i pistolet automatycznie zamyka przepływ paliwa nie dopuszczając do wycieku paliwa poza zbiornik.

W przypadku pistoletów do paliwa nie bez znaczenia jest także ich wydajność i wysokie parametry przepływu. W sprzedaży posiadamy pistolety paliwowe o wydajności:

  • 40 litrów na minutę,
  • 80 litrów na minutę,
  • 130 litrów na minutę.

Posiadane w sprzedaży pistolety paliwowe do benzyny wyposażone są w system odsysania oparów VRS (Vapor Recovery System), który zapobiega wyciekowi lotnych, toksycznych składników benzyny do atmosfery w trakcie tankowania.

Pistolety paliwowe jakie posiadamy w sprzedaży charakteryzuje wyjątkowa jakość w stosunku do ceny produktu. Przystosowane są do współpracy z większością dostępnych na rynku dystrybutorów paliw. Do pistoletów nasi klienci mogą również nabyć węże paliwowe różnej długości oraz automatyczne zwijaki przeciwdziałające plątaniu.

Pistolet ZVA 2 GRV VRS
Pistolet ZVA 2 GRV VRS

Pistolet ZVA 2 GRV VRS

Pistolet automatyczny do tankowania benzyn z odsysaniem oparów VRS

Pistolet ZVA 25
Pistolet ZVA 25

Pistolet ZVA 25

Pistolet automatyczny szybko wydajny do tankowania oleju napędowego o wydajności do 130 l/min.

Pistolet ZVA 4.1 ON
Pistolet ZVA 4.1 ON

Pistolet ZVA 4.1 ON

Pistolet automatyczny do tankowania oleju napędowego o wydajności 40 l/80 l/min.

Pistolety do dystrybutorów paliw

Potrzebujesz innej części ? - wyślij zapytanie

Pistolety do dystrybutorów paliw
Adres

ul. Krotoszyńska 35; Ostrów Wlkp. 63-400

Email

hadynski@petronova.pl

Telefon

62 73 75 982

665 76 50 50