Działalność naszego przedsiębiorstwa skupia się przede wszystkim na produkcji oraz dostarczaniu stacjom paliw profesjonalnego wyposażenia. Dbamy o to, aby nasi klienci znaleźli w naszym asortymencie wszystkie niezbędne konstrukcje czy akcesoria, niezbędne do prowadzenia kompleksowej stacji paliw z wieloma dodatkowymi usługami, zwiększającymi jej atrakcyjność. Dlatego też dystrybutory paliw i LPG, kontenery AdBlue oraz armatura paliwowa nie wyczerpują naszej oferty.

Petronova to także dostawca i producent myjni bezdotykowych. Oferujemy Państwu jedną z najmniejszych tego typu instalacji na rynku, która jest obsługiwana przez innowacyjny system zasilania.

Większość dostępnych na rynku samochodowych myjni bezdotykowych to obiekty wielostanowiskowe, które są nie tylko drogie w produkcji i montażu, lecz również w eksploatacji. Ponadto są one zasilane olejem opałowym lub gazem ziemnym, co także generuje duże koszty dla właściciela obiektu. Dodatkowo w okresie zimowym niezbędne jest stosowanie ogrzewania podłogowego, co w przypadku większych powierzchni (kilku lub kilkunastu stanowisk) wiąże się z dużymi wydatkami.

My proponujemy Państwu znacznie tańsze i dużo bardziej opłacalne ekonomiczne rozwiązanie. Nasze instalacje w całości zasilane są energią elektryczną, pozwoli Państwu na znaczne zmniejszenie kosztów związanych z jej funkcjonowaniem, a po drugie umożliwi eksploatację również w okresie zimowym. Ogrzewanie podłogowe bowiem nie jest aż tak kosztowne, ze względu na niewielką powierzchnię użytkową. Nasze bezdotykowe myjnie samochodowe są jedno lub dwustanowiskowe, przez co zużywają znacznie mniej energii, a ponadto dzięki małym gabarytom dużo łatwiej je ogrzać. Również ich wyłączenie oraz uruchomienie do ponownej eksploatacji jest dużo tańsze.

Wszystkie powyższe atuty – niewielkie wymiary czy niskie koszty eksploatacji sprawiają, że proponowane przez nas rozwiązania mogą stanowić niezwykle atrakcyjne rozwiązanie dla wszystkich właścicieli stacji paliw, planujących poszerzenie swojej działalności oraz zwiększenie swojej konkurencyjności wśród innych firm tej branży.

Jako producent myjni bezdotykowych, posiadamy gotowe projekty wykonawcze, które możemy zaadaptować pod konkretny obiekt, a także udoskonalić na podstawie Państwa wytycznych.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dlatego też jesteśmy w stanie dostosować wymiary, wygląd i funkcjonalności proponowanych myjni bezdotykowej do Twoich potrzeb. W razie potrzeby proponujemy także uprzednie wykonanie realistycznej wizualizacji, dzięki której będziesz miał świadomość, jak dokładnie będzie wyglądała zamawiana przez Ciebie konstrukcja.

Super Jet IV

Obecnie na rynku polskim mamy bardzo wiele różnych myjni bezdotykowych o różnych parametrach i zasilanych głównie na gaz ziemny lub olej opałowy. Firma Petronova chce Państwu zaproponować samochodowe myjnie bezdotykowe firmy Petrotec typ Super JET IV zasilaną wyłącznie prądem elektrycznym. Pokonując kolejne kilometry w dużych miastach, najczęściej spotkać można kons[…]

LaserWasch 360

Od 2018 roku jesteśmy przedstawicielem, w Polsce, amerykańskiej firmy PDQ w zakresie dostaw bezdotykowych myjni automatycznych serii LaserWash 360 Plus. Jeśli cenisz sobie wygodę, jakość mycia przy jednoczesnym maksymalnym skróceniu czasu mycia, LaserWash 360 Plus jest właśnie dla Ciebie. Dostarczamy na Polski rynek najnowsze rozwiązania techniczne w zakresie […]