Petronova - Stacje paliw Dystrybutory Paliw

Stacje paliw - obsługa serwisowa

SERWIS PETRONOVA – zapewnia całodobową obsługę serwisową gwarancyjną i pogwarancyjną, dostawy części zamiennych do dystrybutorów paliw i dystrybutorów LPG, oraz legalizację  dystrybutorów paliwowych, LPG i autocystern LPG.

Poza serwisem firmowym z siedzibą w Ostrowie Wlkp. posiadamy sieć autoryzowanych serwisów na terenie całej Polski. Założeniem Petronova jest posiadanie serwisów autoryzowanych w  odległości nie większej niż do 100 km. od danej lokalizacji na terenie Polski.

Serwis firmy Petronova wspierany jest przez producenta dystrybutorów paliw i LPG firmę Petrotec, które to przedsiębiorstwo zapewnia nam pełny dostęp do części i podzespołów produkowanych urządzeń znajdujących się w magazynach w Ostrowie Wlkp. i serwisach autoryzowanych. W każdej chwili mogą być wysłane do klienta lub dostarczone przez służby serwisowe.

Świadczymy także usługi legalizacyjne dotyczące dystrybutorów paliw i LPG oraz autocystern LPG.

Pomoc przy modernizacji stacji

Dla stacji paliw które muszą zostać dostosowane do wymaganych przepisów lub chcą wycenić zakres prac potrzebnych do tego, aby dana stacja paliw spełniała wymagania ustawowe, oferujemy pełną wycenę, dostawę usług i urządzeń po atrakcyjnych cenach. Dotyczy to wszystkich urządzeń stacji paliw.

Jeśli nie wiesz, jak rozpocząć modernizację stacji paliw, jak ją zaplanować, które prace muszą być wykonane jako pierwsze, a które można odłożyć na później, prosimy o kontakt.

Kontakt z Biurem Serwisu i części zamiennych Petronova

Telefony stacjonarne:

(62) 73 75 983,

  • (62) 73 75 982

fax (62) 7375985

Telefon serwisowy dyżurny:

609 17 43 43