Nowoczesna myjnia bezdotykowa LaserWash 360 Plus

Każda firma, zajmująca się produkcją elementów wyposażenia stacji paliw musi mieć na uwadze korzyści z dwóch perspektyw – właścicieli danego obiektu, jak również ich klientów. W pierwszych latach, kiedy powstawały myjnie samochodowe, nie było to zbyt możliwe. Jednak dzisiaj, dzięki zaawansowanej technologii możemy połączyć te dwa czynniki w taki sposób, aby obie strony były zadowolone.

Tak właśnie powstała myjnia bezdotykowa LaserWash 360 Plus.

Jest to urządzenie automatyczne, dzięki któremu nie występuje konieczność obsługi przez dodatkowego pracownika. Aby przybliżyć działanie tego typu systemu, a także generowane korzyści, przedstawiamy je poniżej z dwóch perspektyw.

Myjnia bezdotykowa LaserWash 360 Plus – zalety dla właścicieli:
  • Jak wspomnieliśmy, oferowana przez nas myjnia bezdotykowa LaserWash® 360 Plus nie wymaga obsługi przez dodatkowego pracownika. Automatyczny panel sterowania umożliwia dostosowanie użytego programu mycia do zewnętrznych warunków.
  • Inną cechą, którą wyróżniają się omawiane konstrukcje, jest jej wydajność. Stworzone mechanizmy gwarantują wysoką skuteczność mycia (m.in. dzięki skutecznym środkom chemicznym) przy jednoczesnym skróceniu czasu realizacji usługi. To z kolei sprawia, że znacznie zwiększa się wydajność urządzenia.
  • Krótki czas mycia wiąże się także ze zwiększeniem przychodów. Przez godzinę w przypadku naszych myjni bezdotykowych można obsłużyć większą liczbę klientów, niż przy tradycyjnych myjniach.
  • Konstruktorzy sprzętu LaserWash® 360 Plus zadbali także o to, aby zapewnić najniższe możliwe koszty operacyjne. Zwrócono bowiem szczególną uwagę na to, aby ograniczyć zbyt duże zużycie wody czy środków chemicznych. Jednocześnie w tym miejscu warto wspomnieć o niezwykłej wytrzymałości materiałów, wykorzystywanych w przypadku modelu LaserWash® 360 Plus. Odpowiednio dobrane, gwarantują wysoką odporność całej konstrukcji na uszkodzenia, jak również działanie niekorzystnych warunków zewnętrznych.
  • Należy pamiętać, że niezwykle ważna przy tego typu usługach jest promocja propozycji danej firmy. Nowoczesne technologie, użyte w całej konstrukcji, a także wysoka skuteczność sprawiają, że liczba zadowolonych klientów wzrasta, co z kolei przekłada się na Twoje zyski.
Myjnia bezdotykowa LaserWash 360 Plus – zalety dla klientów:

Każdemu, kto przyjeżdża do myjni bezdotykowej, zależy przede wszystkim na skuteczności mycia, czasie realizacji usługi, jak również niskiej cenie. W przypadku oferowanego przez nas modelu z pewnością każdy kierowca z pewnością będzie zadowolony z efektu czyszczenia.

Gwarantem najwyższej jakości usługi są zastosowane, najnowocześniejsze technologie:

  • Cleaning System – umożliwia dokładne pokrycie całego auta środkiem chemicznym, co z kolei przekłada się na skuteczność usuwania nawet najbardziej uciążliwych zabrudzeń,
  • Arch Control – gwarantuje płynne ruchy ramienia myjącego, dzięki czemu woda czy środek czyszczący dochodzi do każdego zakamarka,
  • Drying System – znacznie skraca czas schnięcia pojazdu po myciu,
  • Networking – intuicyjny panel sterowania umożliwia łatwy dostęp do wszystkich funkcjonalności urządzenia,
  • Consumer Experience – jest to nowoczesny system, gwarantujący najwyższy komfort korzystania z urządzenia.

Innowacyjne systemy, wykorzystane w modelu LaserWash® 360® Plus sprawiają, że można zastosować niskie ceny. W połączeniu z wysoką skutecznością usługi z pewnością będą dużym atutem, zachęcających klientów do powrotu.

Jak widać, oferowane przez nas rozwiązanie jest świetne zarówno z perspektywy właścicieli stacji paliw, jak i klientów. Dlatego też zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!