Jaki dystrybutor AdBlue wybrać ?

Petronova ma Państwu do zaoferowania cały wachlarz modułów AdBlue, choć ukryte są one pod dwoma zasadniczymi modelami. AdBlue Tulip 1500 oraz AdBlue Smart to urządzenia, które już niedługo staną się niezbędnikiem na każdej stacji paliw.

Zastosowanie obydwu rodzajów dystrybutora AdBlue nie wyklucza się. Bardzo dużo zależy tutaj od czynników, w których mają Państwo najlepsze rozeznanie. By podjąć najlepszą decyzję, ostateczny wybór dobrze jest skonsultować ze specjalistami Petronova.

Moduł wspomniany jako pierwszy (AdBlue Tulip 1500) to niepozorny liliput o pojemności 1500 l, choć dostępny jest również w wersji dla samochodów ciężarowych. Ten dostosowany zarówno do takich, jak i osobowych pojazdów, aspiruje do tytułu optymalnego. W grę jednak wchodzi tutaj zwłaszcza ulokowanie konkretnej stacji paliw, a co za tym idzie, jakie pojazdy są na niej najczęstszymi bywalcami.

Wiele walorów łączy dystrybutory Tulip z modułami Smart (opisujemy je w osobnych sekcjach naszej strony). Najnowocześniejsze rozwiązania nie ominęły żadnego z oferowanych przez nas modułów. Co ważne, chodzi tu zarówno o skuteczność i niezawodność, jak i neutralność względem środowiska naturalnego.

Jak nadmieniliśmy w opisach, AdBlue Tulip dostępny jest także w innych przedziałach pojemności. Nasza oferta jest bowiem maksymalnie elastyczna, uwzględniając najczęstsze zmienne dotyczące stacji paliwowych w Europie. Nie ulega jednak wątpliwości, że dopisek “smart” zwraca swoją uwagę bardzo słusznie.

AdBlue Smart (bo o nim, oczywiście, mowa), to propozycja spod szyldu kompleksowości. Jak dowiedzieliście się Państwo zapewne z pozostałych podstron, modele smart są połączeniem najbardziej pożądanych cech dystrybutora, można powiedzieć: all in one.

By jednak stwierdzić jednoznacznie, jaki dystrybutor byłby najlepszy, należałoby napisać mini-encyklopedię. Dlatego też, zapoznawszy się ze szczegółowymi parametrami naszych modułów (co ważne, ich jakość jest porównywalna i w tej porównywalności najwyższa), zapraszamy do rozmowy z naszymi konsultantami; konkret to zawsze konkret.

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.