dystrybutor paliwa - 1 odkurzacz samoobsługowy dystrybutor paliwa - 2

Serwis i usługi

Stacje paliw – obsługa serwisowa

SERWIS PETRONOVA - zapewnia całodobową obsługę serwisową gwarancyjną i pogwarancyjną, dostawy części zamiennych dla dystrybutorów paliw i dystrybutorów LPG, oraz legalizację dystrybutorów paliwowych, LPG i autocystern LPG.


Poza serwisem firmowym z siedzibą w Ostrowie Wlkp. posiadamy sieć autoryzowanych serwisów na terenie całej Polski. Założeniem Petronova jest posiadanie serwisów autoryzowanych w odległości nie większej niż do 100 km od danej lokalizacji na terenie Polski.


Serwis firmy Petronova wspierany jest przez producenta dystrybutorów paliw i LPG firmę Petrotec, które to przedsiębiorstwo zapewnia nam pełny dostęp do części i podzespołów produkowanych urządzeń znajdujących się w magazynach w Ostrowie Wlkp. I serwisach autoryzowanych. W każdej chwili mogą być wysłane do klienta lub dostarczone przez służby serwisowe.


Posiadamy w ciągłej sprzedaży szeroki asortyment części zamiennych dla dystrybutorów paliw i LPG dla różnych typów dystrybutorów paliw i LPG po konkurencyjnych cenach.


Świadczymy także usługi legalizacyjne dotyczące dystrybutorów paliw i LPG oraz autocystern LPG.

 

Pomoc przy modernizacji stacji paliw


Dla stacji paliw które muszą zostać dostosowane do wymaganych przepisów lub chcą wycenić zakres prac potrzebnych do tego, aby dana stacja paliw spełniała wymagania ustawowe, oferujemy pełną wycenę, dostawę usług i urządzeń po atrakcyjnych cenach. Dotyczy to wszystkich urządzeń stacji paliw.

 


Jeśli nie wiesz, jak rozpocząć modernizację stacji paliw, jak ją zaplanować, które prace muszą być wykonane jako pierwsze, a które można odłożyć na później, prosimy o kontakt.

 

Kontakt z Biurem Serwisu i części zamiennych Petronova:


telefony stacjonarne: (62) 73 75 983, 73 75 982
fax (62) 7375985
telefon serwisowy dyżurny: 609 17 43 43

 

UWAGA: 

W przypadku problemów w dodzwonieniu się do Serwisu Petronova w godzinach szczytu tj. od 8.00 do 16.00 proszę dzwonić pod numery telefonów do Biura Obsługi Klienta: 62 737 59 80  lub   62 737 59 81.

 

Zgłoszenie serwisowe:

Urządzenie: *
Numer fabryczny: *
Adres zgłaszającego: *
Imię i nazwisko: *
Treść wiadomosci: *
Adres e-mail: *

 

* dane wymagane

 

Wypełniając formularz kontaktowy zgłoszenia serwisowego i naciskając przycisk "wyślij" jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności Petronova Sp. z o.o., kliknij tutaj.