dystrybutor paliwa - 1 odkurzacz samoobsługowy dystrybutor paliwa - 2

Produkty

Produkty


Z pewnością każdy posiadacz auta bardzo często korzysta z usług stacji paliw. Jeszcze do niedawna oferowały one jedynie benzynę czy olej napędowy. Jednak dzisiaj jest nieco inaczej – podjeżdżając na stację, można także zrobić zakupy, a także umyć lub posprzątać swój samochód.

Nasza firma, jako dostawca urządzeń dla stacji paliw i innych konstrukcji wykorzystywanych w tych miejscach, proponuje szereg produktów, dzięki którym będziesz mógł stworzyć własną stację paliw. Proponujemy między innymi:

- dystrybutory LPG,

- dystrybutory paliw,

- samochodowe myjnie bezdotykowe,

- odkurzacze samoobsługowe,

- rury i zbiorniki.

Jako dostawca tego typu rozwiązań mamy pewność, że oferujemy wyłącznie sprawdzone i niezawodne instalacje, które będą bezawaryjnie służyły przez wiele lat, nawet w przypadku szczególnie intensywnej eksploatacji.

Oczywiście oprócz samej sprzedaży proponujemy także serwis stacji paliw i wszystkich urządzeń znajdujących się w naszej ofercie. Dzięki temu możesz być pewny, że nawet w przypadku uszkodzenia któregoś z urządzeń w krótkim czasie przyjedziemy i przywrócimy je do stanu używalności.

Jeśli więc planujesz rozpocząć działalność gospodarczą w zakresie prowadzenia stacji benzynowej, nie czekaj – zgłoś się do nas i przedstaw nam swoją wizję. Na jej podstawie zaproponujemy Ci sprawdzone urządzenia przez nas oferowane, w tym chociażby dystrybutor, odkurzacz, myjnię, zbiornik i wiele innych. Pamiętaj, jako autoryzowany dostawca będziemy mogli dopasować poszczególne urządzenia do Twoich indywidualnych preferencji.

1 2