Miejsce zatrudnienia: Ostrów Wielkopolski.

Typ umowy: umowa o pracę.

Tryb pracy: praca na miejscu i również w terenie ( wyjazdy, najczęściej jednodniowe).

Opis stanowiska: naprawa urządzeń na stacjach paliw, instalacja nowych urządzeń: dystrybutory paliw: hydraulika (pompy, przepływomierze), elektronika (liczydła elektroniczne), sterowniki, układy pomiarowe (centralki, sondy, czujniki).

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (warunek konieczny),
  • preferowane wykształcenie inżynierskie (elektronika, automatyka przemysłowa, telekomunikacji),
  • preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • preferowane osoby z Ostrowa Wlkp. i bliskich okolic,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (preferowana),
  • rzetelność,
  • dyspozycyjność ,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • pracę w znanej firmie w branży paliwowej,
  • duże możliwości rozwoju, szkolenia,
  • narzędzia do pracy: samochód z zestawem narzędzi serwisowych, laptop, telefon.

Zgłoszenia kierować:

Petronova Sp. z o.o. – Ostrów Wlkp.

Biuro Serwisu

e-mail: serwis@petronova.pl

te. 62 737 59 83 lub 82