dystrybutor paliwa - 1 odkurzacz samoobsługowy dystrybutor paliwa - 2

Produkty

zdjęcie

miniatura miniatura miniatura

Myjnie samochodowe

Obecnie na rynku polskim mamy bardzo wiele różnych myjni bezdotykowych o różnych parametrach i zasilanych głównie na gaz ziemny lub olej opałowy. Firma Petronova chce Państwu zaproponować samochodowe myjnie bezdotykowe firmy Petrotec typ Super JET IV zasilaną wyłącznie prądem elektrycznym.

 

Pokonując kolejne kilometry w dużych miastach, najczęściej spotkać można konstrukcje wielostanowiskowe, posiadające od czterech, nawet do dwunastu stanowisk. Zwrot kosztów takiej inwestycji jest rozłożony na wiele lat, w zależności od jej lokalizacji.

 

Dlatego też, dbając o ekonomiczność oraz najwyższą jakość naszych rozwiązań, proponujemy warianty jedno- lub dwustanowiskowe. Są to najbardziej opłacalne modele. Dodatkowo, dzięki zasilaniu elektrycznemu, zapewniają znacznie łatwiejszy montaż oraz obsługę.

 

Takie rozwiązanie pozwoli nam na szybki zwrot inwestycji i niskie koszty eksploatacji, szczególnie w okresie zimowym. Myjnia bezdotykowa (ciśnieniowa) w okresie zimowym wymaga bowiem szczególnej uwagi i często przy zainwestowaniu w warianty wielostanowiskowe koszty te są na tyle wysokie, że najlepszym rozwiązaniem w takim wypadku jest sezonowe zamknięcie inwestycji. Wiąże się to głównie z wymaganą przy tego typu myjniach podgrzewaną podłogą.

 

Dodatkowym aspektem jest także małe zainteresowanie korzystaniem z tego typu konstrukcji zimą, kiedy temperatura spadnie poniżej -10°C.

 

Przy modelu jedno- lub dwustanowiskowym problem ten nie jest aż tak dotkliwy, a koszty tak wygórowane. Jednocześnie samo wyłączenie lub ponowne włączenie urządzenia (myjni) do eksploatacji nie jest tak skomplikowane i kosztowne.

 

Posiadamy gotowe podkłady do wykonania projektu pod dany obiekt. Służymy pomocą w opracowaniu najlepszego rozwiązania i na życzenie klienta obliczamy przykładowe koszty takiej myjni, kosztów jej eksploatacji oraz dostarczymy niezbędne materiały techniczne. Oferowane przez nas konstrukcje mogą mieć maksymalnie sześć programów, w tym także program mycia wstępnego dla samochodów bardzo zabrudzonych oraz czyszczenie ze szczotką, które w znaczny sposób poprawia jakość mycia.

 

Oferowany przez nas moduł elektryczny jest jedną z najmniejszych propozycji oferowanych na rynku. Zajmuje bardzo mało miejsca i może być także montowany w pomieszczeniach już gotowych, gdzie doprowadzamy tylko zasilanie elektryczne, wodę oraz jej odprowadzenie. Przyjmując minimalną długość stanowiska 6,5 m, dzięki małym gabarytom instalacji dwa stanowiska do mycia samochodów łącznie z modułem mają szerokość tylko 9 m (zobacz projekt poniżej).

 

Rozwijając ofertę naszego przedsiębiorstwa podpisaliśmy umowę z firmą PDQ, która proponuje nowoczesne myjnie bezdotykowe LaserWash 360® Plus. Są to nowoczesne konstrukcje, gdzie nie musimy myć pojazdu lancą tylko robi to za nas specjalne ramię. Kierowca nie musi nawet wychodzić z samochodu – intuicyjny panel sterowania pozwala dostosować usługę do indywidualnych potrzeb klienta oraz warunków zewnętrznych.

 

Jednocześnie zaawansowane technologicznie systemy umożliwiają najwyższą precyzję procesu oraz usunięcie nawet najbardziej uciążliwych zabrudzeń – owadów czy ptasich odchodów. Zapewniają to specjalnie skonstruowane ramiona o praktycznie nieograniczonych możliwościach ustawienia.

 

Prezentacja myjni LaserWash 360 Plus.

 

Aby dowiedzieć się więcej o zastosowanych technologiach, jak również samym procesie, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej dedykowanej dla tego producenta.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani pełną i szczegółową ofertą prosimy o kontakt: 62 737 59 84 (lub 80).

 

 

 Zapraszamy do współpracy.