dystrybutor paliwa - 1 odkurzacz samoobsługowy dystrybutor paliwa - 2

Produkty

zdjęciepdf
Zapraszamy do pobrania pełnej oferty
w wersji elektronicznej
pobierz


miniatura

Moduły płynu do spryskiwaczy

Aby uzupełnić ofertę na stacji paliw oferujemy dystrybutor legalizowany płynu do spryskiwaczy szyb samochodowych FlowControl. Każdy kierowca po zatankowaniu paliwa lub LPG potrzebuje także uzupełnić płyn do spryskiwaczy. Standardowo kupujemy w sklepie opakowanie takiego płynu które nie zawsze odpowiada pojemności zbiorniczka w naszym samochodzie. Często pozostaje trochę w opakowaniu i nie chcąc wozić takiego opakowania wyrzucamy je nie do końca opróżnione lub zdarza się także, że jedno opakowanie nie zapełni nam zbiorniczka do pełna. Najlepszym rozwiązaniem jest więc zatankowanie takiego płynu z dystrybutora dokładnie w takiej ilości jaką potrzebujemy. Dodatkową zaletą jest prosty i czysty sposób nalania takiego płynu, a należność zapłacimy w kasie stacji tak jak za normalne paliwo.

 

Dystrybutory FlowControl z elektronicznym licznikiem są przeznaczone do nalewania płynów do spryskiwaczy (ciecze palne II klasy niebezpieczeństwa) o wydajności nalewania od 2 do 8 dm3/min. Rozwój i konstrukcja dystrybutora wykonującego dokładne pomiary płynów do spryskiwaczy oznaczało realizację skomplikowanego zadania dokładnego pomiaru przepływu cieczy o zmiennych właściwościach fizycznych - głównie o różnym składzie ( płyn zimowy, letni, różni producenci) oraz różne stężenia wydawanego płynu. Efektem jest urządzenie pomiarowe posiadające certyfikat, spełniające najbardziej skomplikowane wymogi nowoczesnej metrologii. Dystrybutor może zatem nalewać (bez konieczności ponownej kalibracji) wszelkie płyny zimowe, letnie i wyprodukowane przez wszystkich znanych producentów, mimo różnych parametrów chemicznych.

 

Możemy Państwu zaproponować moduł z dystrybutorem płynu do spryskiwaczy. To całkiem nowa propozycja i myślimy że spotka się ona z Państwa zainteresowaniem. Podobnie jak spotykamy już na stacjach paliw moduły do AdBlue (dystrybutor ze zbiornikiem), moduł do płynu do spryskiwaczy szyb samochodowych będzie jeszcze prostszy do zamontowania ze względu na swoje małe gabaryty.

 

Dystrybutory serii FlowControl posiadają certyfikat Czeskiego Instytutu Metrologii w Brnie, (jednostka notyfikowana nr 1383). Deklaracja WE kontroli typu - system pomiaru cieczy innych niż woda - numer certyfikatu TCM 141/09-4716.

 

W celu skonfigurowania dystrybutora i zbiornika do płynu do spryskiwacza pod Państwa potrzeby prosimy o kontakt.