dystrybutor paliwa - 1 odkurzacz samoobsługowy dystrybutor paliwa - 2

Aktualności

Targi UNITI EXPO Stuttgart 2018


22.05.2018
zdjęcie

W dniach 15 – 17 maja 2018 r. odbyły się kolejne Targi UNITI EXPO Stuttgart 2018. Przedstawiciele firmy Petronova, jako Generalny Przedstawiciele Petrotec w Polsce, także zostali na te targi zaproszeni. Petrotec oprócz nowoczesnej linii dystrybutorów serii Progress przedstawił prototyp dystrybutora nowej generacji X-Series.
Petrotec zaprezentował nowe spojrzenie na dystrybutor paliw, dzięki nowemu podejściu do inżynierii opartej na projektowaniu zorientowanym na człowieka. Petrotec zaprojektował dystrybutor, który nie tylko dostarcza paliwo, ale także dostarcza informacji ważnych dla klientów końcowych we właściwym czasie (czas tankowania nie musi być czasem straconym). Dystrybutor X-Series posiada 27-calowy pełnoekranowy wyświetlacz multimedialny i innowacyjny interfejs użytkownika, gwarantujący, że każda interakcja jest okazją do dostarczenia dodatkowej informacji, umożliwiając klientom odkrywanie nowych usług, produktów i promocji. Zaprojektowany z myślą o łączności z klientem, zapewnia optymalne tankowanie, z wbudowanym katalogiem sklepu (np. możliwość wstępnego zamówienia produktu w sklepie), integracją programu lojalnościowego i szybką sprzedażą – to wszystko w dystrybutorze paliw.
Dystrybutor wzbudził duże zainteresowanie. Zaprezentowanie tego dystrybutora świadczy, że Petrotec ciągle szuka nowoczesnych rozwiązań i jest jedną z firm, która wyznacza kierunek rozwoju w branży urządzeń dla stacji paliw. Czas pokaże, czy ten nowoczesny dystrybutor szybko znajdzie swoich zwolenników i czy będzie go można zobaczyć wkrótce na stacjach paliw w Polsce.
 


zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie