dystrybutor paliwa - 1 odkurzacz samoobsługowy dystrybutor paliwa - 2

Aktualności

Podsumowanie Targów "Stacja Paliw 2014"


20.05.2014
zdjęcie

Targi „Stacja Paliw 2014” to już historia. W tym roku połączyliśmy stoiska z zaprzyjaźnionymi firmami Aniger i Ekoserw, które także jak nasza firma Petronova mają siedzibę w Ostrowie Wlkp. Dzięki temu zakresem swoich ofert i doświadczeniem w pełni i kompleksowo zapewnimy doradztwo, dostawy i usługi, od dostaw urządzeń dla stacji i baz paliw, po oświetlenie, wiaty i usługi budowlane związane z budową stacji paliw. Odwiedzając nasze stoiska klient mógł otrzymać pełne informacje i nie tracić czasu na poszukiwanie innych dostawców. Myślę że ten zamysł w pełni nam się udał, czego dowodem była duża liczba osób zainteresowanych naszą kompleksową ofertą. Stoisko firmy Petronova jak zwykle było pełne naszych stałych, jak i mamy nadzieję, nowych klientów. Miło było spotkać się z naszymi stałymi partnerami handlowymi i serwisowymi i choć na chwilę usiąść i wypić wspólną kawę, bo nadmiar pracy nie zawsze pozwala spotkać się w ciągu roku. Można także było zrobić sobie zdjęcie i zdobyć autografy zespołu Big Cyc, który gościł na naszych stoiskach.

 

Jeśli chodzi o wystawiane na naszym stoisku urządzenia, oprócz dystrybutorów paliw które są znane i mają swoją renomę, dużym zainteresowaniem cieszył się automat na karty bankowe oraz dystrybutor na płyn do spryskiwaczy samochodowych z legalizacją MID, a także całkiem nowy na naszym rynku system monitoringu zbiorników paliw firmy OPW SiteSentinel Nano. Odwiedziło nas wielu klientów którzy rozpoczynają budowę stacji paliw co oznacza, że to nie koniec jeśli chodzi o ilość stacji paliw w Polsce. To co dało się zauważyć to znaczny wzrost zaawansowanych technologii. Są to np. wszechobecne LED-y we wszelkiego rodzaju oświetleniu, wyświetlaczach, wieżach cen, a także automaty na karty bankowe z zaawansowanym oprogramowaniem. Oprogramowanie to pozwala na obsługę zarówno kart flotowych jak i kart bankowych oraz szczegółową kontrolę nad urządzeniami stacji paliw i sprzedażą. Jest to trend który obserwujemy już od kilku lat. Polega na pełnej kontroli stacji paliw i to zarówno nad urządzeniami stacji paliw (alarmy, awarie), jak i kontroli dostaw i sprzedaży. Najciekawsze jest to, że może się to odbywać z dowolnego miejsca na świecie, nawet jak właściciel stacji jest na urlopie i chce mieć „oko” co się dzieje z jego biznesem. Dostęp i logowanie jest podobne jak do konta bankowego. Dane są tak samo bezpieczne jak nasze dane w banku. Jest to produkt, który na pewno w najbliższych latach w coraz większym zakresie uzupełni urządzenia na istniejących jak i nowo budowanych stacjach paliw.

 

Jeszcze raz dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i życzymy powodzenia w zaplanowanych inwestycjach. W każdej chwili służymy pomocą – prosimy o kontakt.


zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie