dystrybutor paliwa - 1 odkurzacz samoobsługowy dystrybutor paliwa - 2

O firmie

Wyposażenie stacji paliw – z firmą Petronova

Petronova Sp. z o.o., firma z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim, funkcjonuje na rynku od 2005 roku. Zajmujemy się dostawami urządzeń i usług dla stacji paliw i LPG. Oferujemy kompleksowe wyposażenie stacji paliw – od dystrybutorów paliwowych i dystrybutorów LPG, przez zbiorniki paliwowe i systemy kontrolno-pomiarowe zbiorników, aż po kompresory i odkurzacze samoobsługowe. Uzupełnieniem zakresu naszej działalności jest sprzedaż i budowa myjni samochodowych.

 

Nasze przedsiębiorstwo jest Generalnym Przedstawicielem na terenie Polski firmy Petrotec – Portugalia, która to jest jednym z światowych liderów w produkcji dystrybutorów paliw i LPG (www.petrotec.pl). W przeciągu trzydziestu lat działalności grupa Petrotec zyskała zaufanie klientów na całym świecie. Jest to duże osiągnięcie na coraz bardziej konkurencyjnym rynku, na którym uznanie mogą zdobyć tylko urządzenia o doskonałej jakości i właściwościach eksploatacyjnych. Petrotec spełnia te wymogi, pracując nad ulepszeniem produkowanych dystrybutorów paliw oraz wprowadzając nowe modele na rynki światowe. Wszystko to przekłada się na systematyczne zwiększanie zasięgu sprzedaży. Aktualnie Petrotec dostarcza swoje dystrybutory paliw do ponad 82 krajów na całym świecie.

 

Nowoczesne dystrybutory paliw – seria EURO i PROGRESS


 

Od wielu lat uznaniem klientów cieszy się seria dystrybutorów paliw EURO. Na skutek rosnących wymagań rynkowych doszło do opracowania nowej linii produktów z serii PROGRESS LINE, które obecnie są jednym z najbardziej poszukiwanych i najczęściej kupowanych dystrybutorów na rynku polskim i zagranicznym. Potwierdzeniem wysokiej jakości dystrybutorów Petrotec jest ilość stacji paliw wyposażonych w Polsce. Przez 10 lat działalności (2005–2015) nasza firm wyposażyła w dystrybutory paliwa Petrotec ponad 1 400 obiektów, co daje 140 stacji rocznie i około 12 stacji miesięcznie. Z dumą informujemy, że jest to najlepszy wynik wśród wszystkich dostawców urządzeń w Polsce.

 

Nasza firma, będąc Generalnym Przedstawicielem firmy Petrotec na rynku polskim, zatrudniając doświadczoną kadrę i korzystając z najnowszych technologii, może Państwu zaoferować nowoczesne rozwiązania przyczyniające się do podniesienia standardów jakościowych wymaganych w branży paliwowej.

Naszym największym potencjałem jest wykwalifikowana kadra, posiadającą duże doświadczenie w działaniu na rynku paliwowym. Służymy fachowym doradztwem technicznym i handlowym. Pomożemy zarówno przy wyposażeniu, jak i modernizacji stacji paliwowych.

 

Od 2007 roku jesteśmy Partnerem Handlowym firmy PCL z Wielkiej Brytanii (http://www.pclairtechnology.com) w zakresie dostaw i serwisowania kompresorów dla stacji paliw.

 

Od 2011 roku jesteśmy także autoryzowanym partnerem handlowy firmy OPW z USA (http://www.opwglobal.com) co pozwala nam na zaoferowanie Państwu urządzeń bezpośrednio od producenta (monitoring zbiorników paliwowych, pistolety paliwowe i LPG, zawory, armaturę paliwową).

 

Od 2013 roku podpisaliśmy umowę ze szwedzką firmą CODAB (http://www.codab.se) jako Generalny Przedstawiciel w Polsce w zakresie dostaw serwisowania automatów płatniczych z czytnikami kart bankowych, docelowo montowanych bezpośrednio w dystrybutorach paliw .

 

Także od 2013 roku jesteśmy Wyłącznym Przedstawicielem francuskiej firmy LAFON (http://www.lafon.fr) w zakresie sprzedaży na rynku polskim dystrybutorów do paliw lotniczych (także z dopuszczeniem MID do sprzedaży detalicznej paliwa lotniczego na małych i średnich lotniskach).

 

Firmy te, widząc nasz potencjał, doświadczenie, zaangażowanie i znajomość rynku, powierzyły firmie Petronova reprezentowanie ich na rynku polskim.


Zajmujemy się nie tylko dostawą urządzeń dla stacji paliw i LPG, lecz także świadczymy szeroki zakres usług w tym wszelkie legalizacje i serwis urządzeń dla stacji paliw i LPG.

 

Wyposażenie i modernizacja stacji paliw – nasza oferta:


 

Oferujemy Państwu:
• szeroką gamę dystrybutorów paliw i LPG firmy PETROTEC,

• dystrybutory AdBlue,

• dystrybutory do paliw lotniczych firmy LAFON,

• nalewaki do płyny do spryskiwaczy szyb samochodowych,
• kompresory firmy PCL,
• odkurzacze,
• monitoring zbiorników,
• rurociągi paliwowe, złącza termozgrzewalne,
• systemy zarządzania i sterowania,
• automaty bezobsługowe na karty, żetony i banknoty,
• zbiorniki magazynowe z odmierzaczem (stacje kontenerowe),
• bezdotykowe myjnie samochodowe,
• zbiorniki paliwowe i LPG,
• armaturę zbiornikową i armaturę technologii paliwowej (zawory, kamloki, itp.),
• modernizacje zbiorników jednopłaszczowych,
• modernizacje i budowy stacji paliw i LPG,
• legalizacje pierwotne i wtórne dystrybutorów paliw i LPG oraz cystern LPG,
• pełen zakres usług serwisowych gwarancyjnych i pogwarancyjnych,
• sprzedaż części zamiennych do różnych typów dystrybutorów,
• szkolenia w zakresie sprzedaży i serwisowania oferowanych urządzeń.


Każdy klient, który trafi do naszej firmy będzie należycie obsłużony i przede wszystkim zadowolony.