dystrybutor paliwa - 1 odkurzacz samoobsługowy dystrybutor paliwa - 2

Aktualności

24 Międzynarodowe Targi Stacja Paliw 2017


24.05.2017
zdjęcie

24 edycja Międzynarodowych Targów Stacja Paliw 2017 jest już za nami. Targi odbyły się w dniach 17-19 maja 2017 r. w Warszawie, w hali EXPO XXI. Uroczystego otwarcia targów dokonał między innymi Minister Energii Krzysztof Tchórzewski, który zapowiedział kierunek działania rządu i rozwój elektromobilności. Jest to kierunek w którym pójdzie w najbliższych latach światowa i polska gospodarka transportowa. Chodzi tu głównie o bardzo szybki rozwój sprzedaży samochodów elektrycznych i co za tym idzie powstanie punktów ładowania tych samochodów. Kierunek ten jest nazywany globalną rewolucją i po wielu latach wybierania kierunku rozwoju pomiędzy napędami: LPG, CNG, wodorowymi, wybrano za ten najbardziej perspektywiczny kierunek - rozwoj napędu elektrycznego. Świadczą o tym także ostatnie spotkania i rozmowy na poziomie ministerstw np. podpisane Memorandum podczas spotkania w dniu 12 kwietnia 2017 r. w Warszawie ministerstw Polski i Chin. Osoby zainteresowane tą problematyką oraz chcące zapoznać się z założeniami Plan Rozwoju Elektromobilności w Polsce zapraszamy na stronę Ministerstwa Energii.
 

 

Targi były jak zwykle okazją do spotkań, rozmów i wymiany poglądów. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim którzy odwiedzili nasze stoisko na targach. Będziemy się starać w najbliższym czasie odpowiedzieć na wszystkie zapytania, spotkać się z firmami które są zainteresowane naszą ofertą i współpracą. Ciągle staramy się poszerzać naszą ofertę, jesteśmy otwarci na uwagi i potrzeby naszych obecnych i przyszłych klientów. Jeszcze raz dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i zapraszamy do współpracy.
 


zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie