dystrybutor paliwa - 1 odkurzacz samoobsługowy dystrybutor paliwa - 2

Aktualności

Petrotec Group nabyła Wayne Fueling Systems UK Ltd.


27.12.2016
zdjęcie

Petrotec Group jeden z największych międzynarodowych graczy w zakresie technologii i usług dla przemysłu paliwowego, wykupił Wayne Fueling Systems UK Ltd. od firmy Dover Corporation.

 

Przejęcie Wayne Fueling Systems UK Ltd. powiększa obecność Petrotec w Wielkiej Brytanii, łącząc swoje działania z działaniami już przeprowadzonymi bezpośrednio przez Petrotec, które zostały rozpoczęte w 2013 roku, wzmacniając w ten sposób ciągłe zaangażowanie Petrotec Grup na rynku brytyjskim.

Wayne Fueling Systems UK Ltd. ma siedzibę w Loanhead, Edynburg, zatrudnia tam 75 pracowników. Jest powszechnie uznawana i ma już 90-letnią historię zapewniając wielkie wsparcie w obsłudze serwisowej stacji paliw w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Aktualnie Petrotec Group z ponad 900 pracownikami, (www.petrotec.eu) jest obecny na siedmiu rynkach poprzez swoje zakłady, w tym w Portugalii, Hiszpanii, Angoli, Mozambiku, RPA i Indiach i sprzedaje swoje urządzenia w ponad 80 krajach.

Petronova jako Generalny Przedstawiciel Petrotec w Polsce widząc działania Petrotec może zapewnić swoich obecnych i przyszłych klientów, że dzięki temu wzrośnie udział urządzeń Petrotec w rynku globalnym, a co za tym idzie wzrośnie udział nowych technologii oraz zostaną odpowiednio powiększone działy rozwoju. Na tych działaniach skorzystają także nasi klienci, którzy będą mieli bezpośredni dostęp do tych technologii, dzięki którym produkty firmy Petrotec będą ciągle rozwijane.

 

http://www.petrotec.eu/news-and-events/group-news/petrotecgroupacquireswayne.aspx